برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۶/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

فرش ماشینی مدرن

فرش مدرن یکی از فرش های ماشینی با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد که به تمامی دکوراسیون ها و تمامی سبک ها سازگاری نیز دارد.


فرش مدرن یا کلاسیک از جمله فرش های ماشینی هستند که با دستگاه های بافت ماشین آلات نساجی بافته می شوند و در بافت فرش های مدرن کیفیت دستگاه های بافنده فرش ها نیز بسیار موثر می باشد. فرش مدرن یا کلاسیک از دسته فرش های با کیفیت و با تنوع خیلی زیاد در فرش کاشان می باشند. این دسته از فرش های ماشینی مدرن با تمامی طرح های سفارشی و ابعاد سفارشی قابل بافت می باشند فقط کافی است که فرش و طرح مورد نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید و سفارش خود را بدون واسطه و با قیمت مناسب تحویل بگیرید. فرش مدرن در ابعاد فرش مدرن 4 متری، فرش مدرن 6 متری و فرش مدرن 9 متری و فرش مدرن 12 متری در فرش کاشان موجود می باشد. جنس نخ به کار رفته شده در فرش های مدرن و کلاسیک پلی اوژن می باشد که این نخ در فرش های مدرن بسیار نقشه فرش را زیبا و چشمگیر می کند و فرش مدرن 700 شانه، و فرش مدرن 500 شانه از جمله فرش های مدرن با تراکم های متفاوت می باشد. برای خرید فرش مدرن می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری از فرش کاشان اقدام به خرید اینترنتی فرش مدرن نمائید.  

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه