برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۸/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش های 1500 شانه جدید

فرش جدید 1500 شانه

فرش 1500 شانه جدید کاشان
فرش های 1500 شانه از فرش های لوکس و ظریف بازار هستند که با بالاترین تراکم طولی بافته می شوند . با پیشرفته شدن دستگاه های بافندگی این فرش های ماشینی درجه یک تولید و عرضه شده است . ظرافت و ریز بافتی این محصولات در حد فرش دستباف اصیل است و تراکم بافت در آن معادل فرش های دستباف 105 رج می باشد .
برای تعریف خصوصیات فرش های جدید 1500 شانه می توان به تعداد بالای گره در عرض و طول فرش اشاره کرد . الیاف به کار رفته در این فرش ها از اکریلیک هیت ست شده می باشد . داشتن دستگاه های فوق پیشرفته و الیاف درجه یک باعث تولید فرش ماشینی جدید هزار و پانصد شانه شده است . الیاف اکریلیک نخ خاب فرش 1500 شانه با نمره 50 تولید می شود . ظرافت و ریز بافتی این فرش ها سبب شده تا در طراحی قالی های لوکس 1500 شانه از نقوش فرش دستباف استفاده کنند . طرح و نقشه های به کار رفته در این محصولات از بی نظیر ترین نقوش فرش ماشینی هستند و مورد استقبال تمامی لوکس پسندان قرار گرفته اند . طراحی این فرش ها توانایی نشان دادن ظرافت نقوش را دارد .
از لحاظ وزن و فشردگی ، فرش 1500 شانه بی رقیب می باشد و از نظر زیبایی و ظرافت بیشترین شباهت را به فرش دستباف دارد . فشردگی بالا در میان گره های فرش های جدید 1500 شانه به دلیل تراکم بالای 4500 است که باعث شده فرش بسیار نرم و لطیف باشد .
تراکم 4500 از بالاترین تراکم های طولی در میان فرش های ماشینی است که تنها در فرش 1500 شانه به کار می رود . برای بافت قالی ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 کاشان از الیاف ظریف اکریلیک استفاده می کنند تا گل ها و طرح های فرش در هم پیچیده نشوند و نقشه فرش به راحتی قابل مشاهده باشد . در مرحله آهار نیز ارتفاع نخ خاب فرش را کوتاه می کنند تا طرح و نقشه فرش 1500 شانه هر چه زیباتر نشان داده شود .
به دلیل کوتاهی نخ خاب فرش هزار و پانصد شانه این فرش ها به عنوان نازک ترین فرش ماشینی به فروش می رسند و افرادی که به دنبال فرشی لوکس و ظریف برای پذیرایی خانه خود هستند می توانند انواع مدل های فرش 1500 شانه جدید کاشان را انتخاب نمایند .
نخ تار از دومین الیافی است که در فرش های 1500 شانه به کار می رود .  این الیاف از نخ صد در صد پنبه تهیه می شود . نخ پود نیز از دیگر نخ های فرش 1500 شانه است که به صورت افقی در فرش وجود دارد . جنس نخ پود فرش های ماشینی 1500 شانه از جوت و یا کنف است .
الیاف بافته شده در نخ خاب فرش های 1500 شانه کاشان طی مراحل هیت ست قرار می گیرند . در مرحله هیت ست ، الیاف اکریلیک حالت پفکی می گیرند و ضد حساسیت و بدون پرز می شوند . فرش های 1500 شانه اکریلیک به راحتی قابل شست وشو هستند و هیچ لکه و الودگی به خود جذب نمی کنند .
طرح های بافته شده در قالی ماشینی 1500 شانه بسیار متنوع هستند . طرح های جدید فرش 1500 شانه با تعداد هشت رنگ طبیعی تولید و عرضه می شوند .
طرح افشان از طرح های جدید فرش 1500 شانه کاشان است که در چهار رنگ سرمه ای ، نقره ای ، آبی و کرم تولید می شود . قالی 1500 شانه طرح افشان با رنگ کرم از پرطرفدارترین طرح های فرش لوکس کاشان است . قالی 1500 شانه طرح جدید افشان فاقد ترنج بوده و از زیباترین طرح های جدید فرش ماشینی محسوب می شود . رنگ روشن این قالی فضای خانه را شیک تر و روشن تر می کند . رنگ تیره فرش افشان برای خانه های بزرگ و لوکس کردن فضا به کار می روند .

خرید مستقیم فرش های جدید 1500 شانه
همان گونه که می دانیم قیمت فرش ماشینی با توجه به تعداد شانه و تراکم و جنس الیاف آن تعیین می شود . امروزه نوع و روش خرید نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی می باشد .
روش های مختلفی برای خرید فرش های 1500 شانه وجود دارد . تنها را خرید فرش 1500 شانه با قیمت مناسب از طریق خرید مستقیم فرش از کارخانه می باشد . خرید مستقیم فرش های لوکس و گران قیمت از کارخانه باعث می شود که خریدار فرش اصل 1500 شانه را با قیمت بدون واسطه و ارزان خریداری نماید .
خرید مستقیم فرش های 1500 شانه به دو روش خرید حضوری و خرید غیر حضوری انجام می شود . خرید حضوری فرش های 1500 شانه از روش های قدیمی است . در این روش امکان بازدید و خرید از کارخانه برای تمامی خریداران وجود ندارد .
خرید غیر حضوری فرش 1500 شانه همان خرید اینترنتی فرش 1500 شانه است . با خرید اینترنتی فرش 1500 شانه می توان فرش های جدید 1500 شانه را با قیمت ارزان کارخانه و بدون وجود دلال ها تهیه نمود . مشتریان در خرید آنلاین قالی 1500 شانه می توانند از گارانتی و ضمانت نامه معتبر به همراه فرش بهره ببرند و فرش 1500 شانه درجه یک را با ارسال رایگان تحویل بگیرند .
در این روش می توان طرح و نگاره های جدید و متنوع فرش 1500 شانه را در کمترین زمان مشاهده کرد و قالی ماشینی هزار و پانصد شانه با کیفیت و اصل را با قیمت کارخانه خریداری نمود .
فروش اینترنتی فرش های 1500 شانه این امکان را به تمامی خریداران می دهد که محصولات درجه یک 1500 شانه کاشان را از نظر طرح و قیمت با یک دیگر مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید نمایند .
شرکت فرش جدید جهت عرضه مستقیم فرش های 1500 شانه جدید خود وب سایت فرش جدید را تاسیس کرده است تا خریداران بدون اتلاف وقت و هزینه های اضافی به فرش لوکس کاشان دسترسی داشته باشند . انواع فرش 1500 شانه با طرح های جدید و ابعاد استاندارد در وب سایت فرش جدید وجود دارند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه